WESELE JAK FILM

Wesele jak Film

ul.Dworcowa 44

Olsztyn

© Copyright Wesele jak Film 2020

Większość nowożeńców decyduje się na wynajęcie kamerzysty, który uchwyci najważniejsze momenty ślubu i wesela. profesjonalnie przygotowany film weselny będzie pamiątka na wiele, wiele tam i z pewnością nieraz dostarczy wielu wzruszeń.  Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury!

 

Filmy z wesela w Olsztynie

Dlaczego Para Młoda tak często decyduje się na filmowanie swojego ślubu i wesela? Taka uroczystość to absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie w życiu wszystkich zakochanych. Tak jak w przypadku innych ważnych dla nas okazji i uroczystości, chcielibyśmy zatrzymać piękne wspomnienia na dłużej i dzielić się swoją radością z bliskimi, przypominając sobie od czasu do czasu te emocjonujące i wzruszające momenty. Jeżeli mieszkasz w Olsztynie, a film z wesela to Twoje marzenie, skontaktuj się z nami!

 

Filmowanie ślubu nie należy do prostych zadań, dlatego ważne jest w tym zakresie doświadczenie kamerzysty. Trzeba przede wszystkim uchwycić wszystkie chwile wraz z emocjami, które im towarzyszą, a to wszystko należy nagrać w jak najlepszej jakości. Dobrze wykonany film z wesela powinien być wzruszający i przede wszystkim musi prezentować intymność całego wydarzenia – dlatego też w centrum uwagi znajduje się zawsze Para Młoda. Trzeba jednak również pamiętać o tym, by zachować odpowiednie proporcje i uchwycić także takie momenty, jak droga do ołtarza, błogosławieństwo rodziców czy życzenia od zaproszonych gości. Wszak ceremonia ślubu to najważniejszy dzień dla Pary Młodej, ale nie odbyłby się przecież bez obecności najbliższych.

(do ostatniego akapitu, czyli „Podsumowanie”)

 

Filmowanie ślubów - Olsztyn

Filmowanie wesela to zadanie dla profesjonalisty, dlatego znajdź czas na zapoznanie się z naszym portfolio. Jeśli Twój ślub odbywa się na terenie Olsztyna lub okolic, skontaktuj się z nami – filmowanie ślubów i wesel to nasza specjalność. Mamy duże doświadczeni w nagrywaniu filmów, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i pewność, że najbardziej emocjonujące momenty, od przygotowań do ceremonii aż do oczepin, zostaną uchwycone na filmie. Sprawdź nasze portfolio, żeby zapoznać się z naszymi pracami.

 

Film ślubny Olsztyn

Film ślubny to pamiątka na długie, długie lata ‒ musi być idealny. Ważne jest, aby uchwycone zostały wszystkie emocje oraz najważniejsze momenty ‒zarówno para młoda, jak i bliskie nowożeńcom osoby z pewnością będą nieraz wracać do tego wyjątkowego filmu. Jakie element powinny znaleźć się na nagraniu? 

 

  • Czas przygotowań i błogosławieństwo ‒ zazwyczaj film ślubny rozpoczyna się od przygotowań. Widzimy pannę młodą zakładająca piękną suknię, pana młodego zakładającego muchę bądź przypominającego spinki do mankietów, krzątającą się w tle rodzinę. Po wielkich przygotowaniach przychodzi czas na błogosławieństwo, podczas którego rodzice życzą młodym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 
  • Ślub ‒ na nagraniu nie może zabraknąć ceremonii ślubnej oraz takich momentów, jak droga do ołtarza, składanie przysięgi czy wymiana obrączek. Są to dla młodych niezwykle ważne chwile i muszą być w odpowiedni sposób uwiecznione. 
  • Wesele ‒ po ceremonii ślubnej nadchodzi czas na ucztę weselną. Życzenia od najbliższych, pierwszy pocałunek nowożeńców, pierwsze toasty, pierwszy taniec, zabawy weselne, konkursy, oczepiny to obowiązkowe elementy każdego filmu. 
  • Teledysk ślubny ‒ często film weselny zawiera także teledysk. Na teledysku zobaczyć można skrót całego przyjęcia.
  • Wywiady z gośćmi ‒ film ślubny można wzbogacić na przykład o krótkie wywiady z gośćmi, nagrania, w których zaproszeni powiedzą parze młodej kilka miłych słów i podziękują za zaproszenie.

 

Kamerzysta na wesele ‒ na co zwrócić uwagę? 

Zanim wybierzemy konkretnego kamerzystę warto, abyśmy zapoznali się z jego portfolio - dobrze poprosić o prezentację dotychczas przygotowanych nagrań. Dzięki temu zapoznamy się ze stylem kamerzysty i jego poczuciem estetyki. 

Koniecznie też należy ustalić warunki współpracy, godzinę rozpoczęcia i zakończenia pracy kamerzysty, cenę i każdy inny szczegół, dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek w dniu ślubu. 

 

Film ślubny cena 

Ile kosztuje film ślubny? Wielu kamerzystów dysponuje orientacyjnym cennikiem, lecz dokładną cenę ustala indywidualnie. Na wysokość ceny wpływają między innymi liczba godzin pracy, liczba kilometrów, jakie musi pokonać kamerzysta, by dotrzeć na miejsce, a także dodatkowe usługi, na przykład nagranie z wykorzystaniem drona, wideo zaproszenia dla gości czy plenerowe ujęcia wideo w dniu innym niż przyjęcie weselne. 

 

Podsumowanie 

Film ślubny to pamiątka na długie, długie lata. Warto więc wybrać kamerzystę, który przygotuje dla nas idealne nagranie i uchwyci wszystkie najważniejsze momenty oraz emocje. Film powinien zawierać nagranie z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, a także wesela. 

Film ślubny

02 października 2020