WESELE JAK FILM

Wesele jak Film

ul.Dworcowa 44

Olsztyn

© Copyright Wesele jak Film 2020

Filmy z wesela w Elblągu

Kamerzysta na wesele w Olsztynie

Nie ulega wątpliwości, że dzień ślubu należy do najbardziej magicznych momentów w życiu każdej Młodej Pary. Po wielu długich miesiącach planowania wreszcie nadchodzi ten najważniejszy poranek, kiedy rozpoczynają się przygotowania do tak pięknej ceremonii. Przybywają zaproszeni goście, wręczają prezenty i składają życzenia. Wreszcie rozpoczyna się prawdziwa uroczystość – zaślubiny nowożeńców. Po pięknej i wzruszającej ceremonii w kościele czy urzędzie wszyscy wyruszają na huczne lub skromniejsze wesele, po pierwszym toaście następuje wyjątkowy taniec Pary Młodej, a później rodzina i znajomi przystępują do posiłku i zabawy weselnej. Cały ten pieczołowicie planowany dzień wydaje się nierzeczywisty i… ulotny. Czemu by więc nie zatrzymać go na dłużej? Wszystkie te piękne chwile, a także wiele tych, których wcale się nie spodziewasz, bo nie sposób ich zaplanować, możesz zachować nie tylko w swojej pamięci, ale także w formie wyjątkowego filmu.

Wideofilmowanie - Olsztyn

Jesteśmy doświadczonymi duetem filmowo-fotograficznym, który specjalizuje się w nagrywaniu ślubów i wesel.  Oferujemy usługę wideofilmowania podczas wesela na terenie Olsztyna oraz okolic – wystarczy, że do nas napiszesz, a zadbamy o to, by relacja z Twojego wesela zachwycała Ciebie i Twoich bliskich jeszcze przez wiele lat.

Wynajmując kamerzystę na wesele, zagwarantujesz sobie ogrom niepowtarzalnych emocji – scenariusz filmu obejmuje bowiem nie tylko skrót z zabawy weselnej, ale również tak wyjątkowe momenty jak przygotowania do ceremonii, składanie przysięgi, wymiana obrączek, życzenia od gości i krótkie wywiady z bliskimi, podziękowania dla rodziców czy skrót z oczepin. Ponadto, korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że film zostanie zrealizowany profesjonalnie i z wykorzystaniem najlepszej jakości sprzętu do nagrywania. W efekcie otrzymasz na ozdobnym pendrivie film w rozdzielczości Full HD, trwający około 90 minut, do którego będziesz mógł samodzielnie dobrać muzykę, a także zgłosić poprawki dotyczącego montażu i efektu końcowego.

 

Dla nas liczy się pasja!

Ze względu na nasze wykształcenie zdobyte m. in. w Warszawskiej Szkole Filmowej świadczymy wysokiej jakości usługi, które są poparte wieloletnim doświadczeniem. Filmowaliśmy już dziesiątki ślubów oraz wesel, dlatego masz gwarancję, że kręcony przez nas film będzie zawierał wszystkie najważniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia – od rozpoczęcia przygotowań aż do oczepin. Warto zaufać doświadczonemu kamerzyście, który zna się na tym, co robi – dzień zaślubin jest przecież niepowtarzalny. Jeśli organizujesz ślub i wesele na terenie Olsztyna i okolic, skontaktuj się z nami już dziś. Razem uczynimy ten dzień pięknym, a wspomnienie o nim – trwałym.

Napisz do nas!