WESELE JAK FILM

Wesele jak Film

ul.Dworcowa 44

Olsztyn

© Copyright Wesele jak Film 2020

Kamerzysta na wesele – Elbląg

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu młodych osób, które postanawiają powiedzieć sobie sakramentalne tak. Parze młodej zawsze zależy na tym, aby wyjątkowe chwile zachować na dłużej i móc później wspominać czas spędzony z rodziną i bliskimi. Doskonałym sposobem na uwiecznienie ceremonii i zabawy weselnej jest wykonanie zdjęć oraz nagranie filmu. Jeśli szukasz profesjonalnego kamerzysty na wesele w Elblągu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Filmy z wesela w Elblągu

Najpiękniejsze filmy z wesela – Elbląg

Nasz zespół tworzą dwie osoby. Od lat zawodowo zajmujemy się fotografowaniem oraz nagrywaniem ślubów i wesel. Zaufało nam już wiele par, dla których mieliśmy szansę tworzyć niezwykłe reportaże i zdjęcia. Dostosowujemy się do indywidualnych preferencji i wizji państwa młodych, dzięki czemu za każdym razem jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny film z uroczystości. Nagranie obejmuje nie tylko przebieg ceremonii oraz zabawę na parkiecie, ale także przygotowywania, składanie przysięgi, zakładanie obrączek, życzenia od gości czy tak wyjątkowe momenty, jak oczepiny czy życzenia dla rodziców. 

 

Podczas świadczenia usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości zdjęć oraz filmów. Posiadamy także odpowiednie oświetlenie oraz statywy, wszystko po to, aby uzyskać jak najlepszy rezultat. Realizujemy nawet bardzo wymagające wizje pary młodej, chcemy bowiem, aby film stał się najlepszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Efekty naszej pracy przekazujemy na ozdobnym pendrivie, ewentualne wątpliwości wspólnie konsultujemy, tak aby ostatecznie uzyskać spektakularny film i niepowtarzalne fotografie.

 

Wideofilmowanie – Elbląg

Filmowanie ślubów w Elblągu to nasza specjalność, jednak podejmujemy się także innych zadań, takich jak sesje narzeczeńskie i ślubne. Uzyskaliśmy bezcenną wiedzę na temat filmografii podczas studiów na Warszawskiej Szkole Filmowej. Stale rozwijamy się, biorąc udział w różnych kursach, a także obserwując zmieniające się trendy w fotografii. Jesteśmy w stanie zaproponować wiele rozwiązań aranżacyjnych, a także ciekawy sposób filmowania uroczystości. Przed przystąpieniem do działania omawiamy z klientami wszelkie szczegóły przebiegu ślubu i wesela. Chcemy wiedzieć, na czym Wam zależy i jakie ujęcia interesują Was najbardziej. Gwarantujemy, że przygotowywane przez nas filmy staną się wyjątkową pamiątką na całe życie. Zapraszamy wszystkie pary planujące ślub i wesele w Elblągu lub okolicach do kontaktu. 

Napisz do nas!