WESELE JAK FILM

Wesele jak Film

ul.Dworcowa 44

Olsztyn

© Copyright Wesele jak Film 2020

PRODUKCJE

FILMY

Filmy ślubne Olsztyn

 

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie ‒

warto więc uwiecznić najważniejsze chwile uroczystości ‒ błogosławieństwo, przysięgę małżeńską czy zabawę do białego rana. Tutaj doskonałym rozwiązaniem jest film ślubny ‒ profesjonalnie przygotowane nagranie będzie pamiątką na wiele, wiele lat. 

Służymy pomocą! Od lat zajmujemy się wideofilmowaniem. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

 

Nagrywanie wesel  ‒ jak pracujemy?

 

Zadowolenie pary młodej to dla nas priorytet, właśnie dlatego spokojnie rozmawiamy na temat oczekiwań i potrzeb nowożeńców, przedstawiamy im naszą wizję i szukamy optymalnych rozwiązań. Zawsze stawiamy na ciekawe ujęcia, emocje i pozytywną energię, dbamy o to, by film ślubny każdej z par, która zdecyduje się na współpracę z naszą firmą był  wyjątkowy.

 

 

EVENTY

Poza filmami ślubnymi rejestrujemy także inne uroczystości.

Doskonale odnajdujemy sie na studniówkach, koncertach, eventach firmowych, 

 

Fotografia ślubna Olsztyn

 

Fotografie, na których uchwycone zostaną najważniejsze momenty i najpiękniejsze emocje sprawią, że wspomnienia ślubu i wesela pozostaną wiecznie żywe. Za pomocą zdjęć opowiemy historię tego wyjątkowego dnia, myślałam wrócimy do niego i przypomnimy sobie najpiękniejsze chwile. 

 

Pamiętajmy jednak, że reportaż powinien być spójny, a zdjęcia uporządkowane chronologicznie, niezwykle ważne są także pomysł fotografa na stworzenie nietuzinkowych ujęć, jego estetyka i wrażliwość