WESELE JAK FILM

Wesele jak Film

ul.Dworcowa 44

Olsztyn

© Copyright Wesele jak Film 2020

Krótki, dynamiczny teledysk ślubny to pamiątka na lata. Ów klip z pewnością nieraz dostarczy wzruszeń nowożeńcom, jak i bliskim im osobom. 

Czym dokładnie jest teledysk ślubny i dlaczego warto zdecydować się na takie nagranie? Poniżej kilka informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury! 

 

Czym jest teledysk ślubny?

 

Warto zacząć od wyjaśnienia, czym jest teledysk ślubny. Teledysk ślubny to kilkuminutowe nagranie zawierające najważniejsze momenty ślubu i wesela. Omawiane nagranie zazwyczaj zawiera ujęcia plenerowe, ujęcia z przygotowań, z ceremonii ślubnej i z przyjęcia. Mimo że teledysk jest krótki, nie brakuje w nim zarówno wzruszających, jak i zabawnych momentów. 

 

Ściśle wyselekcjonowany materiał, kilkusekundowe ujęcia, ukazanie emocji i podniosłej atmosfery sprawią, że w jednej chwili odżywają wspomnienia tego magicznego dnia.

 

Teledysk czy film ślubny?

 

Teledysk ślubny trwa około 3-5 minut, czyli tyle, ile standardowe teledyski. Całkowity film weselny trwa natomiast około 50-90 minut ‒ narzeczeni rzadko decydują się na dłuższe nagrania. Kilkugodzinne, nieco nudne filmy to już przeszłość. Optymalnym rozwiązaniem jest przygotowanie

obu z wymienionych powyżej form wideo - klipu i bardziej rozbudowanego reportażu. Takie nagrania ślubne sprawią, że wspomnienia będą wiecznie żywe. 

 

Często Para młoda zostawia dla siebie dłuższe nagranie, a teledyskiem dzieli się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, udostępnia też klip na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

 

Teledysk ślubny ‒ wybór kamerzysty

 

Aby zmontować teledysk ślubny, kamerzysta musi wykazać się odpowiednimi umiejętnościami, poświęcić sporo czasu na wyselekcjonowanie materiału, wykonać montaż, dobrać muzykę, zadbać o to, by wszystko tworzyło spójną całość. Właśnie dlatego wybór fachowca, któremu zlecimy przygotowanie teledysku dobrze dokładnie przemyśleć. Przede wszystkim,zanim podpiszemy umowę, zobaczmy portfolio kamerzysty. Sprawdzenie efektów i jakości nagrania oraz zapoznanie się zestylem i poczuciem estetyki fachowca to podstawa.

 

Podsumowanie 

 

Teledysk ślubny to kilkuminutowy klip ukazujący najważniejsze momenty ślubu i wesela. Dynamiczne nagranie z ujęciami plenerowymi, ujęciami z przygotowań, ślubu i wesela stanowi piękną pamiątkę na całe życie. Oprócz samego teledysku dobrze też zdecydować się na film ślubny. Zazwyczaj kamerzyści oferują zarówno przygotowanie filmu weselnego, jak i teledysku. To bardzo dobre rozwiązanie, oba nagrania będą znakomitą pamiątką. 

 

 

Teledysk ślubny ‒ nowoczesna pamiątka

29 grudnia 2020